خبرنگاران تست کرونای سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منفی است

به گزارش دوست داشتنی ها، تهران - خبرنگاران - وزارت جهاد کشاورزی گفت: با آزمایش های اجرا شده، تست کرونای سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منفی شده است.

خبرنگاران تست کرونای سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منفی است

به گزارش روز چهارشنبه وزارت جهاد کشاورزی، در پی انتشار اخباری در برخی رسانه ها و طرح شایعاتی در شبکه های اجتماعی مبنی بر مبتلا شدن عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی به بیماری کرونا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی با رد این ادعا به منظور روشنگری افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی چند روز قبل به دلیل بروز کسالت به بیمارستان مراجعه و با توجه به مشکوک بودن علائم، از ایشان تست کرونا گرفته شد که جواب آن منفی بود، همچنین با توجه به علائم، آزمایشات مربوط به قلب نیز برای ایشان انجام شد که مسئله ای در این زمینه نیز مشاهده نشده است.

بر اساس تشخیص پزشکان، مشکل ایشان از گوش میانی بوده که چند روز استراحت برای ایشان توصیه شده است.

در حال حاضر عباس کشاورز امور اجرایی وزارت جهاد کشاورزی را به شیوه های مختلف ویدئو کنفرانس، ارتباط تلفنی، حضور در وزارتخانه برای مسایل مهم، بررسی نامه ها و گزارش ها انجام و دستورات لازم را به موقع صادر کرده به نحوی که هیچگونه موضوعی معطل نماند.

در ضمنً در فضای ملتهب کنونی و نگرانی های حادث شده، از رسانه ها انتظار می رود در انتشار اخبار دقت و حساسیت بیشتری داشته و هرگونه سوال و ابهام را قبل از انتشار، از طریق ارتباط با مرکز روابط عمومی جویا شوند.

منبع: ایرنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 87

به "خبرنگاران تست کرونای سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منفی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تست کرونای سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منفی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید