افزایش 97 درصدی خدمات تلفنی مرکز امور مشتریان سایپا

به گزارش دوست داشتنی ها، خبرگزاری خبرنگاران- مرکز امور مشتریان گروه خودروسازی سایپا در پیگیری رفع مسائل مشتریان و انجام هماهنگی حوزه های مختلف در طرح امداد نوروزی 1400 حضور فعال داشته است.

افزایش 97 درصدی خدمات تلفنی مرکز امور مشتریان سایپا

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، رئیس مرکز امور مشتریان گروه سایپا با بیان این مطلب، اظهار کرد: این مرکز با هدف کاهش ترددهای غیرضروری و اجرای پروتکل های بهداشتی، در روزهای اجرای طرح استقبال از بهار که از 27 اسفند 99 آغاز شد و تا 14 فروردین 1400 ادامه داشت، به بیش از 64 هزار تماس مشتریان پاسخ داده است که این عدد نسبت به روزهای قبل از اجرای طرح، بیش از 97 درصد رشد را نشان می دهد.

حمیدرضا خاکی با بیان اینکه این رشد بیانگر اعتماد مشتریان به پاسخگویی گروه خودروسازی سایپا است، اضافه نمود: در این طرح که نتیجه یک همکاری خوب بین مرکز امور مشتریان گروه سایپا و شرکت های سایپایدک و امدادخودروسایپا بود، میزان پذیرش در سطح شبکه نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 200 درصدی پیدا کرد.

وی اضافه نمود: در این میان میزان مشارکت نمایندگی ها در طرح امداد نوروزی نسبت به سال قبل بیش از 44 درصد افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر شاخص نسبتِ خودرو متوقف به پذیرش و زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات امدادی در طرح امداد نوروزی 1400 بهبود پیدا کرده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 817

به "افزایش 97 درصدی خدمات تلفنی مرکز امور مشتریان سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 97 درصدی خدمات تلفنی مرکز امور مشتریان سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید