ابوالفضل پایداری: دیلی مارکت، گام بزرگی در راستا اشتغال زایی ست

به گزارش دوست داشتنی ها، مدیرعامل گروه صنعتی میهن گفت: راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت با بومی سازی بر پایه احتیاج مردم کشور و بدون استفاده از مشاوران خارجی انجام گرفته است.

ابوالفضل پایداری: دیلی مارکت، گام بزرگی در راستا اشتغال زایی ست

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی میهن، با کوشش و همت همه جانبه، دویستمین شعبه فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت با حضور حاج ایوب پایداری بنیانگذار گروه صنعتی میهن، مهندس ابوالفضل پایداری رئیس هیات مدیره دیلی مارکت، دکتر اسحاق قورچی بیگی مدیرعامل و جمعی از مدیران و همراهان این مجموعه در آخرین جمعه سال 1399 به بهره برداری رسید.

به همین بهانه گفتگویی کوتاه در ارتباط با برنامه ها و ویژگی های کلان دیلی مارکت با مهندس ابوالفضل پایداری داشته ایم که در ادامه می خوانید:

مدیرعامل گروه صنعتی میهن، با توجه به راه اندازی دویستمین شعبه فروشگاه دیلی مارکت، افتتاح و راه اندازی 200 فروشگاه در 219 روز کاری و در 18 استان کشور در سال اول تاسیس را یک رکورد قابل توجه در عرصه ایجاد فروشگاه های زنجیره ای در کشور دانست.

به گفته وی، فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت بر پایه احتیاج و انتظارات مردم عزیز کشورمان ایجاد و راه اندازی می گردد تا با عرضه محصولات و کالاهای باکیفیت مورد نظر هموطنانمان به وسیله فروشگاه هایی روزآمد ، بتوانیم خواسته مشتریان را برآورده سازیم.

مهندس پایداری با تاکید بر اینکه کوشش شده است در راستا فعالیت فروشگاه های دیلی مارکت شاهد توسعه فضای احترام متقابل بین تولیدکننده، عرضه کننده و مصرف کنندگان باشیم، متذکر شد: ایجاد اشتغال برای افزون بر دو هزار نفر در فروشگاه های دیلی مارکت طی کمتر از یکسال فعالیت، بیش از پیش اهمیت ایجاد و راه اندازی چنین پروژه های اشتغال زایی در کشور را نشان می دهد و گامی مهم به منظور دستیابی به برنامه کارآفرینی برای 100 هزار هم میهن در گروه صنعتی میهن است.

مدیرعامل گروه صنعتی میهن، با تاکید بر ویژگی های متمایز دیلی مارکت در صنعت خرده فروشی کشور متذکر شد: عرضه محصولات با کیفیت، به صرفه و همواره در دسترس، شرایط مناسب فروشگاهی، پای بندی به اصل اساسی احترام به مصرف کنندگان و مشتریان و تاکید و الزام بر رسالت هم کیفیت هم تخفیف که شعار بنیادین دیلی مارکت است، موجب استقبال مردم و در نتیجه شتاب رشد مجموعه فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت شده است.

براساس این گزارش، تا به امروز فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت در 9 منطقه عملیاتی شامل استان های تهران، خراسان، مازندران، گیلان، آذربایجان، اصفهان، خوزستان، فارس و همدان راه اندازی شده است و مناطق عملیاتی کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نیز در سه ماهه اول سال 1400 راه اندازی خواهند شد.

یادآور می گردد: دویستمین شعبه فروشگاه دیلی مارکت روز 29 اسفندماه سال 1399 در محله تهرانپارس - خیابان فرجام راه اندازی شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bestlike.ir شناسه مطلب: 823

به "ابوالفضل پایداری: دیلی مارکت، گام بزرگی در راستا اشتغال زایی ست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابوالفضل پایداری: دیلی مارکت، گام بزرگی در راستا اشتغال زایی ست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید